Radnički poražen od ruskog Himkija, Radnik upisao prvi trijumf na pripremama u Turskoj

Južne vesti 01.02.2022  |  M. Mitić Južne vesti

Fudbaleri Radničkog poraženi su u četvrtoj utakmici na pripremama u Beleku, a od tima iz Niša minimalnim rezultatom 1:0 bila je bolja ekipa Himkija.

Do prve pobede u pripremnom periodu došli su fudbaleri surduličkog Radnika, koji su golom novajlije Nikole Ignjatovića u 72. minutu savladali ukrajinski Kolos. Izabranici Radoslava Bataka nisu uspeli da dođu do drugog vezanog trijumfa nakon minimalne pobede nad bugarskim drugoligašem Spartakom iz Varne, pošto je poslednjeplasirani tim ruske lige bio bolji od Nišlija za jedan gol. Jedini pogodak na meču viđen je u 27. minutu, pošto je Mirzov realizovao kazneni