"Sve je došlo na naplatu!" Dejan Radonjić o strmoglavom padu Zvezde i porazu posle vođstva od plus 20

Sportal blic 03.02.2022  |  Vl.K.

Košarkaši poraženi su kao domaćini od ekipe Monaka rezutlatom 91:80, u meču 25. kola Evrolige.

Crveno-beli su dobro počeli utakmicu protiv "kneževa" i sredinom druge četvrtine imali vođstvo od čak 20 poena razlike. Ipak, u drugom poluvremenu usledio je veliki pad u njihovoj igri, što je najbolji napadački tim elitnog takmičenja znao da kazni i preokrene razultat u svoju korist. Trener šampiona Srbije, , posle utakmice je istakao da njegova ekipa nije imala dovoljno energije da isparira raspoloženom rivalu. - Monako je pokazao u napadu koliko kapaciteta ima.