Vojvodina bolja od Radničkog

InfoKG 05.02.2022  |  InfoKG

Košarkaši Radničkog su u utakmici 22. kola Košarkaške lige Srbije poraženi u hali Jezero od novosadske Vojvodine rezultatom 77:91 (23:22, 20:20, 19:21, 15:28). 30 minuta utakmice su Crveni bili ravnopravan protivnik, a onda su u poslednjih 10 minuta potpuno stali i čak doživeli ubedljiv poraz od jedne od najboljih ekipa u prvenstvu.

Izjednačena igra je viđena tokom prve četvrtine. Nijedna ekipa nije uspela da se „odlepi“, a sa minimalnom prednošću Radnički je otišao na prvi mini odmor. Druga deonica protiče u sličnom scenariju. Ekipe se konstantno smenjuju u vođstvu, a domaći zadržavaju istu minimalnu prednost na kraju poluvremena. Deja vu i u trećem periodu. Nisu popuštali izabranici Ivice Vukotića, a nisu ni Mutini „puleni“. Vojvodina se bolje snalazi u finišu, preokreće rezultat i stiče