Partizan slavio na ‘krilima’ avramovića: Velika drama pripala crno-belima, Žoc će morati da priča sa igračima!

Hot sport 05.02.2022  |  HotSport

Crno-beli se se muče tokom ovog dela sezone… Crno-beli su po drugi put u sezoni savladali Borac, a ovoga puta je Parni valjak slavio rezultatom 75:68 i na taj način došao do 15. pobede u regionalnom šampionatu posle 18 odigranih duela.

Ekipa Željka Obradovića je dobro započela utakmicu i odmah na startu povela sa 8:0, ali su gosti iz Čačka brzo nadoknadili zaostatak, pa je prva četvrtina okončana rezultatom 18:17. Imali su crno-beli vođstvo i u većem delu drugog perioda, ali se ipak na poluvreme otišlo pri nerešenom rezultatu (31:31). Usledila je serija Partizana 12:0 na početku drugog dela igre, da bi nakon toga rival ponovo uspeo da se približi i dođe do jednocifrenog zaostatka. Odolevao je