(VIDEO) Novi Jokićev tripl-dabl, za prekid serije poraza: Netsi bez Durenta i Hardena nisu ni imali šanse

Nedeljnik 07.02.2022  |  Nedeljnik.rs

(Beta/AP Photo/David Zalubowski) Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su ekipu Bruklin Netsa rezultatom 124:104, u meču u kom je novi tripl dapl upisao srpski centar Nikola Jokić, povezavši 27 poena, 12 skokova i 10 asistencija.

Nagetsi, predvođeni “Džokerom”, prekinuli su seriju od tri poraza, najviše zahvaljujući dominaciji u drugom poluvremnu, što je za posledicu imalo da trener Denvera Majkl Meloun Jokića većim delom četvrte četvrtine odmara. Netsi bez usluga Kevina Duranta i Džejmsa Hardena, sa samo raspoloženim Kajrijem Irvingom, nisu imali previše šansi, mada treba uzeti u obzir i činjenicu da Nagetsi gotovo celu sezonu muku muče sa povredama ključnih igrača. If you're a hooper…