NDBGD: Šapić je mogao da razbuca splavove na nasipu i kao predsednik opštine
Nova 08.02.2022 | Autor:Beta

Pokret Ne davimo Beograd saopštio je da je potpredsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić mogao da "razbuca" splavove na Savskom nasipu i kao predsednik opštine Novi Beograd. „Mogao je i morao da vodi računa o bezbednosti građana svoje opštine, da poštuje upozorenja stručnjaka na uvećanu opasnost od poplava zbog nelegalnog bušenja nasipa radi priključivanja na vodovod, da podnosi krivične prijave protiv vlasnika nelegalno postavljenih splavova i da javno





![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)

