Pao ipak nije glineni golub: Igrač koji je Vajtu slomio ruku preti Zvezdi, Srbi su motor Panatinaikosa! (video)

Hot sport 11.02.2022  |  HotSport

Gigant iz Atine slavio u Francuskoj Košarkaši Panate savladali su u gostima ekipu Asvela rezultatom 63:76 i tako upisali drugu pobedu u poslednje četiri utakmice, najavivši nešto bolju igru u nastavku sezone.

Šestostruki prvak Evrope je odlično otvorio utakmicu, da bi u drugom periodu igre samo povećavao prednost. Odlična treća četvrtina nije bila dovoljna domaćinu, pa je klub iz Atine mirno priveo utakmicu kraju. A good nights work for @paobcgr in France tonight! #EveryGameMatters — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) February 11, 2022 Najbolji u redivoma Panatinaikosa bio je Okaro Vajt, košarkaš koji je u pripremnom meču slomio ruku četvroci Crvene zvezde, Eronu