Brđani pružili snažan otpor crveno-belima: Zvezda vodi na Marakani, Pavkov pocepao mrežu pa napustio teren krvave glave! (video)

Hot sport 12.02.2022  |  HotSport
Brđani pružili snažan otpor crveno-belima: Zvezda vodi na Marakani, Pavkov pocepao mrežu pa napustio teren krvave glave…
Pavkov pogodio za vođstvo crveno-belih. Na startu prolećnog dela šampionata fudbaleri Crvene zvezde ugostili su Čukarički na svom stadionu, a nakon prvih 45 minuta igre rezultat je 1:0. Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Milan Pavkov u 15. minutu. Nakon jedne kontre, Ivanić je proigrao Rodića, koji je nesebično vratio Pavkovu, a visoki napadač je snažnim udarcem matirao talentovanog Petrovića. Svega pet minuta nakon postignutog gola, Pavkov se sudario sa