Čekamo Vlahovićev odgovor! Imobile pobegao Srbinu na listi najboljih strelaca, Mihina Bolonja lak plen za Lacio

Sportal blic 12.02.2022  |  Vl.K.

Fudbaleri lavili su na svom “Olimpiku” protiv ekipe Bolonje rezultatom 3:0, u meču 25. kola Serija A.

Rimljani na ovom meču nisu dali šansu ekipi, a mrežu gostiju načeli su već u 13. minutu preko. Italijanski napadač je tada ikoristio jedanaesterac koji je prethodno izborio Matija Zakanji i postigao svoj 19 pogodak u sezoni. Tako se Imobile odlepio na prvom mestu liste strelaca, sa golom više od našeg , koji sa Juventusom sutra gostuje Atalanti u Begamu. U nastavku meča pobedu “nebeskoplavih” potvrdio je pomenuti Zakanji, koji je nakon iznuđenog jedanaesterva dva