Rafael Leao srušio Sampdoriju, Falkone sprečio katastrofu, Milan je ponovo prvi!

Sportske.net 13.02.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana savladali su Sampdoriju na San Siru rezultatom 1:0 u okviru 25. kola italijanske Serije A.

Ekipa Stefana Piolija je trijumfom kod kuće nakratko postala lider italijanskog šampionata pošto Inter svoj meč igra kasnije danas. Detalj koji je prelomio susret dogodio se u osmom minutu, duga lopta Manjanu ka Rafi Leau koji je prevario svog čuvara i rutinski savladao Falkone. Golman Sampdorije istakao se u nekoliko navrata, odbranio je šut Dijaza, potom i atraktivne makazice Žirua, da bi u finišu drugog poluvremena sprečio i pokušaj Rebića. Sampa je pokušavala