Brže-bolje se izvinio: Fudbaler Barse je glavna tema Španiji, stao pored Ćavija pa provocirao protivničke igrače! (foto)

Hot sport 14.02.2022  |  HotSport

Fudbaleri Espanjola i Barselone podelili su bodove, pošto su okviru 24. kola La lige odigrali nerešeno – 2:2.

Barsin ‘spasitelj’ na tom meču bio je De Jong, koji je postigao izjednačujući pogodak u šestom minutu nadoknade vremena. Nekoliko trenutaka pre toga, došlo je do žešćeg sukoba na terenu, pa je glavni sudija morao da pokazuje crvene kartone. Sa jedne strane isključen je Đerar Pike, dok je sa druge strane Nika Malemeda poslat u svlačionicu. U 97. minutu ‘pocrveneo’ je i Manu Morlanes na klupi Espanjola. Prilikom haosa, defanzivac katalonskog kluba, Ronald Arauho,