Superliga Srbije: Lukić i Mitošević pogađali za važnu pobedu Radnika u Subotici (Video)

Hot sport 14.02.2022  |  HotSport

U pretposlednjoj utakmici 22. kola Superlige Srbije fudbaleri Radnika iz Surdulice su nadigrali Spartak u Subotici rezultatom 2:0 (1:0).

Surduličani su na severu zemlje došli do važnih bodova za beg iz opasne zone, a do prednosti su došli u 36. minutu kada je veznmi fudbaler Viktor Lukić zatresao mrežu domaćina, tako što je iskoristio lošu reakciju domaćeg tima, a asistencija se piše Bjedovu. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Video-2022-02-14-at-3.12.02-PM.mp4 „Golubovi“ su u nastavku više napadali, ali nisu uspevali do gola kojim bi stigli do izjednačaenja, dok se u isto vreme