Stanković nema šta da zameri igračima: Težim putem u narednu rundu, sviđa mi se što se nismo raspali! (video)

Hot sport 16.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Šef stručnog štaba Crvene zvezde sumirao utiske nakon meča Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca rezultatom 3:2 i tako se plasirali u četvrtinu finale Kupa Srbije.

Crveno-beli su „opsedali“ gol protivnika tokom kompletne utakmice, ali je rezultat posle 90 minuta bio 0:0. Utiske nakon vrlo uzbudljivog i neizvesnog meča izneo je šef stručnog štaba našeg kluba – Dejan Stanković. – Mislim da smo odigrali dobro. Imali smo mnogo šansi, ali ipak nismo odustali. Sigurno da je rizično kada uđemo u penal seriju, ali moramo da realizujemo naše šanse. Promašili smo penal, kao i još dosta prilika, ali ipak nismo odustali. Spremamo se za