Premijer liga: Novo razočarenje ‘crvenih’ đavola, Eriksenov povratak obeležio fudbalski dan na ‘ostrvu’ – Milivojević se neslavno proslavio!

Hot sport 26.02.2022  |  HotSport
Premijer liga: Novo razočarenje ‘crvenih’ đavola, Eriksenov povratak obeležio fudbalski dan na ‘ostrvu’ –…

Završene su četiri utakmice 27. kola Premijer lige.

Novi šok režirali su ‘crveni đavoli’ pošto su na ‘Old Trafordu’ odigrali nerešno protiv Votforda – 0:0. Iako nije bilo golova na meču, Mančester je bio mnogo bolji rival, stvarao je šanse tokom svih 90 minuta, imao inicijativu, međutim lopta nije htela u mrežu. Čak je u prvom poluvremenu zbog ofsajda gol poništen Kristijanu Ronaldu. Trener engleskog velikana Ralf Rangnik pokušao je raznim izmenama da prodrma svoj tim, međutim to mu nije pošlo za rukom, pa su domaći