Zvezdino proleće zamrznulo Partizan: Prvo poluvreme dovoljno za Zvezdin trijumf, o ruci Erakovića će se dugo pričati! (video)

Hot sport 27.02.2022  |  Đorđe Sredojević
Zvezdino proleće zamrznulo Partizan: Prvo poluvreme dovoljno za Zvezdin trijumf, o ruci Erakovića će se dugo pričati…

Zvezda nanela prvi poraz Partizanu Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan na svom terenu rezultatom 2:0, a ceo meč je prošao u zanku crveno-belih, a interesantno je da gosti nisu uputili samo jedan šut u okvir gola.

Ovaj rezultat je dodadno zakuvao borbu za titulu, a sve kladionice u Srbiji će biti fokusirane na trku do samog kraja. View this post on Instagram A post shared by HOTSPORT.rs (@hotsport.rs) Najpre je mrežu Partizana tresao Ohi. Rodić i Srnić odigrali su dobar dupli pas na levoj strani, a Rodić je centrirao, Kataijev pokušaj glavom, usledila je nesigurnost Popovića, pa je na pravom mestu se našao Ohi i doveo Zvezdu u prednost nakon pola sata igre. Pri kraju prvog