Mali fudbal: "Full feel" izgubio bodove u poslednjem minutu meča protiv Hajduka (5:4)

Subotica.com 01.03.2022  |  Subotica.com

"Full feel" je poražen u Kuli od Hajduka sa 5:4. U izuzetno zanimljivoj utakmici domaći tim je do trijumfa stigao u poslednjem minutu susreta.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici Hajduk je prvo poluvreme rešio u svoju korist pogotkom Bogićevića. U nastavku se vodila velika borba. Subotičani su stvorili nekoliko dobrih prilika uza izjednačenje, nisu ih realitovali, a domaćin to kaznio i preko Sušića i Lazara Bogićevića poveo sa 3:0. Konačno su gosti našli ključ za odbranu Kuljana i uspeli da smanje na 3:2 golovima Grabeža i Gavrića. Lazar Bogićević po drugi put je savladao Nikšića za 4:2, međutim Gavrić i