Radnički remizirao na gostovanju Metalcu, meč TSC-a i Radnika završen bez golova

Južne vesti 02.03.2022  |  Marko Mitić Južne vesti

U 25. kolu Superlige mečevi oba tima sa juga Srbije završeni su nerešenim rezultatom.

Niški Radnički je na gostovanju u Gornjem Milanovcu remizirao protiv Metalca 1:1 (1:1), dok su u meču između TSC-a i surduličkog Radnika mreže mirovale (0:0). Ekipi iz Niša bod je svojim drugim vezanim golom doneo Japanac Mićibući koji je u 33. minutu, kasnije će se ispostaviti, postavio konačan rezultat meča. U potpunosti su izabranici Radoslava Bataka kontrolisali meč u prvih pola sata utakmice, ali to nisu uspeli da materijalizuju. Već u 2. minutu volej udarac