Nerešeno na poluvremenu u ‘pioniru’: Navijače brine igra crveno-belih, ali ih je jedan igrač oduševio (tvitovi)

Hot sport 03.03.2022  |  HotSport

Košarkaši Crvene zvezde igraju utakmicu 28. kola Evrolige protiv Baskoije u dvorani ‘Aleksadnar Nikolić.

Nakon dve odigrane četvrtine rezultat je nerešen, 41:41. Crvenu zvezdu ponetrski predvodi s 12 poena Luka Mitrović, dok šest ima Nejt Volters, a po pet Nikola Ivanović i Eron Vajt. Evo šta su navijači tokom prvog pooluvremena ‘tvitovali’ i kakve su njihove reakcije posle 20 minuta igre na ovoj utakmici: Dobijamo ovo #kkcz — milanče (@brankowm) March 3, 2022 Мора смиреније у нападу. Одбрана супер сада делује #kkcz — Ranjeni orao🇷🇸 (@Ranjeniorao4) March 3, 2022 5