Сара Јо открила да ли је очекивала такву подршку: Фанови одбројавају секунде до њеног наступа, а генијалан твит насмејао све!
Курир 04.03.2022

Певачица Сара Јо један је од вечерашних највећих фаворита на другој полуфиналној вечери такмичења " Песма за Евровизију '22", а већ данима бројни њени фанови на друштвеним мрежама каче поруке подршке овој певачици.
Сара је пред сам почетак такмичења одвојила време да одговори на сва питања, а једно од првих било је да ли има трему: - Немам трему, само сам узбуђена јер смо вредно радили на овом наступу и мислим да ће то људи видети. Она је пред нашим камерама открила колико ју је пред такмичење мучио дечко, словеначки плесач Жига Сотлар. - Мислим да сјајно фукнционишемо као тим. Он нека каже да ли сам добра ученица! - рекла је Сара, која је шокирала многе веома