Petnaest minuta haosa u udinama pa potom uspavanka: Barsino dete vuče crno-bele ka opstanku, Sampa treba da se brine!

Hot sport 05.03.2022  |  Đorđe Sredojević Đorđe

Bitan trijumf za Udineze! Fudbaleri Udinezea su na svom terenu savladali Sampdoriju rezultatom 2:1 u utakmici u kojoj se sve od dešavanja videlo u privh 15 minuta.

Nakon toga obe ekipe su oborile ritam, domaćin je imao jalovu inicjativu, ali rezultat se nije menjao. Najpre je đak Barsine akademije, Đerar Delofeu doneo prednost u trećem minutu, da bi on sjajno šutirao nekoliko minuta kasnije, golman je to odbranio ali odbitak je iskoristio Destini Udodži i tako duplirao prednost svog tima. Samo minut kasnije Kaputo smanjio rezultat nakon sjajne duge lopte defanzivca Maje Jošide. Ovo je bio duel ekipa koje se bore za opstanak,