Superliga Srbije: Partizan se mučio u Subotici, pa pobedio posle penala i var-a u finišu (video)

Hot sport 06.03.2022  |  HotSport HotSport HotSport

Fudbaleri Partizana su u 26. kolu Superlige Srbije savaldali Spartak sa 1:0 (0:0).

Crno-beli su golom Bibrasa Natha iz penala u 85. minutu upisali 23. trijumf u domaćem prvenstvu i ostaju na čelu, dok je Spartaku ovo 12. poraz u sezoni, iako su igrači tima iz Subotice bili veoma blizu da isti izbegnu. Meč u Subotici je obeležilo veoma uzbudljivo prvo poluvreme, iako prema prvim minutima igre nije delovalo da će tako biti, kako zbog vremena koje nije bilo idealno, tako i samog terena, koji je pravio dosta problema i jednima i drugima. Lako je