Panter vodio Partizan do +12, davidovac uzvratio sa druge strane: Vođstvo crno-belih na poluvremenu! (foto)

Hot sport 06.03.2022  |  HotSport HotSport HotSport

Bolje izdanje izabranika Željka Obradovića nakon 20 minuta igre! Raspored ABA lige doneo je u 21. kolu novi susret večitih rivala.

Košarkaši Partizana ugostili su Crvenu zvezdu u hali ‘Aleksandar Nikolić‘, a nakon 20 minuta igre rezultat je 40:34. FOTO: STARSPORT Crno-bele je od samog starta predvodio Kevin Panter. Američki bek je otvorio utakmicu na želejni način. Pogađao je Panter za dva poena, a potom je odlično realizovao slobodna bacanja. Pratio ga je tokom prve deonice Zek Ledej, pogotkom za tri poena i zakucavanjem u tranziciji. Zvezda je odgovorila mirnijom igrom. Ostin Holins je