Brutalna odbrana Radnika ponovo paralisala protivnika: Surduličani nisu primili gol gotovo deset sati, Proleter udario u zid sa juga! (video)

Hot sport 12.03.2022  |  Đorđe Sredojević
Brutalna odbrana Radnika ponovo paralisala protivnika: Surduličani nisu primili gol gotovo deset sati, Proleter udario u zid…

Surdulica nastavlja da oduševljava! Fudblaeri Radnika iz Surdulice savladali su Proleter u Novom Sadu rezultatom 0:2.

Duel je bio izuzetno tvrdi i pun tenzije, svaki bod je izuzetno važan obema ekipama, što se i videlo na terenu, jer on znači korak bliže ka osmom mestu, i bezbrižnom kraju sezone. Proleter je bio bolji tim u prvom delu ali nije uspeo da dođe do prednosti. FOTO: Jelena Grlić U nastavku slika se nije promenila, Radnik je vrebao iz kontre, a svoju priliku su dočekali u 56. minutu. Tada je nakon akcije na desnom boku, džoker, Siniša Babić, uputio centaršut a najbolji u