Stanković: Ovako se osvaja titula! (video)

Sportski žurnal 14.03.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas Metalac u Gornjem Milanovcu 2:1 (1:1) u utakmici 27. kola Superlige Srbije. Domaćin je poveo golom Stefana Cvetkovića u 31. minutu, izjednačio je Ohi Omadžujanfo u 45+1, a pobedu crveno-belima doneo je Milan Pavkov u 56. minutu

Dejan Stanković, šef stručnog štaba Crvene zvezde, pohvalio je učenike na trijumfu. - Odigrali smo tešku utakmicu, na izuzetno teškom terenu, protiv motivisanog rivala. Ovako se osvajaju titule. Nema lako. U jednom trenutku sezone na poluvremenu u Novom Sadu smo bili na minus 11, ali ova grupa momaka nije odustajala i neće odustati do kraja – istakao je Stanković. Metalac je poveo, u velikoj meri otežao posao favoritu. - Borba je bila izuzetno velika, utakmica je