Čarls je Amerikanac koji je obišao pola sveta, ali je za dom izabrao baš novi SAD: Evo čime ga je osvojila Srpska Atina, a za jednu ulicu kaže da je najbolja na celom svetu!
Blic 16.03.2022
![Čarls je Amerikanac koji je obišao pola sveta, ali je za dom izabrao baš novi SAD: Evo čime ga je osvojila Srpska Atina, a…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Za sebe u šali kaže da je srpski gastarbajter iz Amerike, a svako ko ga je upoznao reći će da boljeg ambasadora u svetu nismo mogli dobiti.
Čarls Keter je Amerikanac koga je prst sudbine doveo u Srbiju daleke 2010. godine kada je prvi put došao na nagovor prijatelja. Da bi apsurd bio veći, reč je o prijatelju kog je upoznao na Fejsbuk grupi posvećenoj ljudima koji ne vole Sjedinjene Američke Države. Nakon bezbroj novinskih naslova o njegovom životu ovde i isto toliko gradova i sela koje je obišao, seli smo sa Čarlsom da čujemo kako sa ove vremenske distance gleda na boravak u našoj zemlji i posebno