Vlahović i saigrači u šoku: Juventus neverovatno ispao iz Lige šampiona, Čelsi "preživeo", poznati svi četvrtfinalisti!

Večernje novosti 16.03.2022  |  Novosti online

FOTO: Tanjug/AP Posle 2:0 na svom stadionu, Čelsi je uz silne muke uspeo da izvoje i drugu pobedu nad Lilom, 1:2 u Francuskoj, i to iako je gubio, dok je Juventus eliminisan jer je posle 1:1 u Španiji, izgubio u Torinu od Viljareala sa 0:3.

Čelsi je muku mučio šta da radi s loptom kad bi je imao u svom posedu, potom je i gubio usled penala Jilmaza u 38. minutu, a onda je gol Pulišića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena u prvom segmentu revanša potpuno pomeo ekipu Lila. Od toga se, i pored pokušaja da se opet povede, domaćin nije oporavio, što je kaznio iskusni Aspilikueta, pogodivši mrežu domaćih kolenom u 71. minutu i otklonivši sve dileme o tome ko će proći u četvrtfinale. FOTO: Tanjug/AP