Mirne mreže u Kragujevcu, Lalatoviću još jedan bod, Voždovac slavio u Kruševcu! (video)

Sportski žurnal 19.03.2022

Fudbaleri Radničkog 1923 i Radničkog iz Niša odigrali su nerešeno 0:0, u utakmici 28. kola Super lige Srbije

Tim sa Čaira je četvrti na tabeli domaćeg šampionata sa 40 bodova, dok je Radnički 1923 na 14. poziciji sa 27 osvojenih bodova. Niški tim će u narednom kolu dočekati Crvenu zvezdu, dok će Radnički 1923 ugostiti Vojvodinu. Voždovac je ostvario veliku pobedu na gostovanju Napretku, u direktnom duelu kandidata za plasman u plej-of – 3:1. Zmajevi su do vođstva došli golom Lasickasa u 20. minutu. Samo što je startovalo drugo poluvreme prednost je duplirao Ćirković, na