Nevolje u raju za Partizan: Juče su bili sjajni, ali izjava Obradovića može da brine!

Hot sport 20.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Povrede u nevreme! Košarkaši Partizana savladali su pred svojim navijačima Igokeu rezultatom 83:70 i tako nastavili niz pobeda u Jadranskoj ligi.

Ipak ono što može da brine jesu povrede koje su zaradili Jam Madar i Balša Koprivica na toj utakmici, a utiske sa meča, kao i ozbiljnost povreda, sumirao je Željko Obradović. „Utakmica je, po početku, bila slična kao u Laktašima.Oni su tim koji menja odbranu, pokušavaju stalno da uvedu protivnika u kontra ritam. To su uspeli u prvoj četvrtini, promenili smo to u drugoj, rastrčali smo se, čitali njihovu odbranu i to je, uz početak drugog poluvremena kada smo