Pčinja nastavila sa dobrim partijama u Srpskoj ligi Istok

Vranje news 20.03.2022  |  Vranjenews

Fudbalski klub Pčinja iz Trgovišta nastavio je sa dobrim igrama u Srpskoj ligi Istok (takmičenju iz kojeg je, u pauzi između dve polusezone, istupio FK Dinamo Vranje) i u 18. kolu sa 0:1 (0:0) savladao ekipu Meševa, u istoimenom mestu kod Kruševca.

Pčinja je tri boda iz ovog meča uknjižila u ekstra vremenu - precizan je u 93. minutu bio povratnik u klub Nikola Z. Arsić. Arsić je utakmicu počeo sa klupe, ali je ušao u igru u drugom poluvremenu i sjajnim šutem u 93. munutu sa dvadesetak metara savladao golmana Meševa. "Naši fudbaleri ostvarili su vrlo bitnu pobedu na gostovanju i udaljili se od opasne zone. Igra možda i nije bila na nivou; domaćin je stvarao šanse, ali je u nekoliko navrata naš golman