Partizanov "dželat" ima za čim da žali, režiser Ajaksovog preokreta - Dušan Tadić!

Sportske.net 20.03.2022  |  Sportske.net

U velikom derbiju Holandije između Ajaksa i Fejenorda u Amsterdamu, domaćin je slavio rezultatom 3:2 i to nakon preokreta u 27. kolu Eredivizije.

Partizanov "dželat" Luis Sinistera utišao je domaće navijače kada je pogodio već u osmom minutu, ali je Sebastijan Ale doneo izjednačenje "kopljanicima" u 24. minutu. Samo četiri minuta kasnije, Fejenord je stigao do drugog vođstva na utakmici, Gus Til je iskoristio smušenu reakciju domaće odbrane i zatresao mrežu Onane. Dugo su gosti imali prednost, a onda je na scenu stupio maestro Dušan Tadić. Kapiten reprezentacije Srbije i Ajaksa je u 78. minutu izveo