Šta bi Juve bez Dušana Vlahovića, Srbin pokazao put do trijumfa protiv "fenjeraša"!

Sportske.net 20.03.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa savladali su Salernitanu u Torinu rezultatom 2:0 u okviru 30. kola italijanske Serije A.

Najzaslužniji za trijumf "stare dame" bio je srpski napadač Dušan Vlahović koji je asistencijom, a potom i pogotkom praktično doneo Juventusu nova tri boda. "Bjankoneri" su poveli već u petom minutu posle lepe kombinacije Vlahovića sa Paulom Dibalom, Argentinac se oslobodio čuvara i sproveo loptu u mrežu Sepea. Dušan Vlahović je u 29. minutu i sam postigao novi pogodak u sezoni, sjajni napadač je posle centaršuta De Šilja sa desne strane nadskočio odbranu