Jokić odličan protiv Klipersa: Džoker superioran protiv hrvatskog centra, sve je lakše kada saigrači pogađaju! (video)

Hot sport 23.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Centar ponovo odličan! Košarkaši Denver Nagetsa su pred svojim navijačima savladali ekipu Los Anđeles Klipersa rezultatom 127:115 i tako prekinuli mini-seriju od dva uzastopna poraza.

Domaći su već u prvoj četvrtini napravili veliku prednost, da bi manje-više do kraja samo održavali tu razliku, koja je u jednom trenutku iznosila maksimalnih 20 poena. Takođe sjajan šut je Nagetse pratio čitav meč, tim iz Kolorada je sa distance šutirao 16/32. Can we get some W’s in the chat? pic.twitter.com/Qa8SGNKoth — Wenver Wuggets (@nuggets) March 23, 2022 Najbolji u redovima tima iz Majl haj sitija bio je standardno Nikola Jokić koji je za 34 minuta na