Piksi stvara moćnu Srbiju za Katar: Dominacija nad Mađarima, "zaključana" odbrana, dobili smo i novog golmana

Telegraf 24.03.2022  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Sve je rešeno posle autogola u 35. minutu, imali smo i sreće u 93. minutu, kada su domaćini pogodili stativu i promašili svoju najbolju šansu

Reprezentacija Srbije slavila je u Budimpešti protiv Mađarske sa 1:0, autogolom Nađija u 35. minutu. Ovo je za Srbiju bila prva provera nakon što je herojski obezbedila Mundijal u Kataru pobedom nad Portugalijom u Lisabonu u novembru prošle godine. Selektor Dragan Stojković Piksi ima razloga da bude zadovoljan. Naš tim je nastavio sa pobedama, nije primio gol, dominirao je na terenu, imao više šansi, a dobio je i golmana koji je pokazao da može ravnopravno da