Borjan primio gol, Kanada nije rezervisala kartu za Katar: Neverovatno je šta su sve promašili

Telegraf 25.03.2022  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Iako su od 34. minuta igrali sa igračem manje, Kanađani su mogli bar do boda u Kostariki, koji bi im bio dovoljan za

Fudbaleri Kanade nisu uspeli da obezbede vizu za Katar, pošto su poraženi od Kostarike sa 1:0 na gostovanju. Bila je ovo prva "meč lopta" za Milana Borjana i njegove saigrače da se domognu Mundijala, ali i dalje su u sjajnoj situaciji i bila bi naučna fantastika da ostanu bez velike smotre. Dovoljan je Kanadi bio bod, ali do njega nije uspela da dođe, pošto je sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Selso Borhes postigao gol glavom i matirao nemoćnog Borjana. Golman