Veče bez konačnih pobednika u LE i lk: Pajeov projektil prodrmao Evropu, Bodo je otrov za Murinja (video)

Srbija danas 07.04.2022

Biće uzbudljivo za sedam dana, niko nije pobedio sa više od jednog gola razlike.

Odigrani su prvi mečevi četvrtfinala Lige Evrope i Lige konferencija, a čini se da nijedna jedina ekipa nije "obezbedila" prolaz i za sedam dana nas čekaju vrlo uzbudljivi revanši. U Ligi Evrope fudbaleri Atalante i Lajpciga odigrali su 1:1 u Bergamu. Poveo je domaći tim fantastičnim golom Murijela u 17. minutu, dok je u 58. minutu Zapakosta sproveo loptu u sopstvenu mrežu, a svega tridesetak sekundi ranije golman Atalante Muso je odbranio penali Andreu Silvi. U