Još jedno blistavo veče Kenana Kamenjaša! Mornar izgubio, ali izbegao potpunu blamažu!

Sportske.net 09.04.2022  |  Sportske.net

U utakmici 26. kola AdmiralBet ABA lige, Mornar je večeras na svom terenu u Baru poražen od SC Derbija rezultatom 88:82.

Utakmica nije imala veći takmičarski značaj, ni za jedne, ni za druge, jer su još ranije izgubili šanse za plasman u plej-of. SC Derbi sada ima 11 pobeda i 14 poraza na sedmom mestu na tabeli, a Mornar je osmi sa skorom 9-15. Prvo poluvreme proteklo je u potpunoj dominaciji gostiju iz Podgorice koji su posle 20 minuta igre vodili sa 54:29! Ipak, u nastavku je Mornar zaigrao bolje, uspeo da značajno smanji tu razliku, ali ne i da napravi preokret. Sjajni Kenan