Poluvreme: Siloviti Partizan!

Sportske.net 10.04.2022  |  Sportske.net

U 12 časova počela je utakmica poslednjeg kola AdmiralBet ABA lige između Mege i Partizana, a posle prvog poluvremena crno-beli vode rezultatom 52:32! Prvu četvrtinu obeležili su Kevin Panter, za koga postoji interesovanje iz NBA lige i Zek Ledej.

Njih dvojica su zajedno postigli 16 poena za Partizan u prvih osam-devet minuta igre, Panter devet u tom periodu, a Ledej sedam i najzaslužniji su za početnu rezultatsku prednost crno-belih. Mega je krajem prve i početkom druge četvrtine uspela da odgovori, smanjila je na koš zaostatka, a onda se razigrao i plej Partizana Jam Madar koga takođe danas prati NBA skaut iz Boston Seltiksa Dru Nikolas. Iz minuta u minut se Partizanova prednost uvećavala i na dva minuta