Zvezda demolirala Lalatovića za 1. mesto u plej-ofu: Stanković odmorio igrače za derbi, prvenac Motike

Telegraf 10.04.2022  |  Telegraf.rs

Crveno-beli slavili protiv Radničkog iz Kragujevca sa 4:1 golovima Srnića, Bena, Ivanića i Motike, a utešan pogodak za goste postigao je Maksimović

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Kragujevac sa 4:1 u poslednjoj utakmici regularnog dela Superlige i tako osigurali prvo mesto pred plej-of, a ujedno i prednost domaćeg terena u večitom derbiju već sledeće nedelje, koji se igra na Marakani u subotu 16. aprila od 18.00. Golove za crveno-bele postigli su Srnić u prvom, kao i Ben, Ivanić i Motika u drugom poluvremenu, a utešni gol za Radnički postigao je Maksimović u 86. minutu i tako ublažio prednost