Voša prekinula niz poraza, Napredak u 97. minutu do plej-ofa

RTV 11.04.2022  |  RTS

NOVI SAD - Poslednjim utakmicama 30. kola, spuštena je zavesa na regularan deo Superlige. Fudbaleri Vojvodine savladali su Proleter sa 2:1, Radnik je sa 2:0 pobedio Novi Pazar, dok je Napredak sa 1:0 savladao Metalac u mečevima poslednjeg kola reguralnog dela sezone.

Fudbaleri Vojvodine prekinuli su niz od šest prvenstvenih poraza u duelu sa gradskim rivalom Proleterom. "Crveno-beli" su slavili 2:1 i tako potvrdili mesto u plej-ofu, dok ekipi sa Slane bare predstoji velika borba za opstanak. Domaći su već posle 11 minuta imali 2 gola prednosti na "Karađorđu", a oba puta mreža Nikole Petrića zatresla se posle kornera Milana Lazarevića. U devetom minutu, sopstvenu mrežu zatresao je Aleksandar Andrejević, da bi samo 2 minuta