Кад не знаш где ћеш са смећем, баци га са терасе! Тим принципом се водила ова госпођа из дорћолског солитера. Срамота! (видео)
Блиц 14.04.2022

Грађани који пролазе поред београдских солитера су већ научили да морају да пазе своје главе, јер се никада не зна шта може да падне са терасе.
Своју главу су посебно морали да пазе станари Дорћола у Мике Аласа, јер је једна њихова комшиница ухваћена у својој лењости и великој срамоти. На Твитеру кружи снимак госпође која са своје терасе баца смеће. Ем што је сам поступак срамота, невероватно је да није ни погледала да ли има некога испод. Овакво понашање је кажњиво заканом и за њега је пописана новчана казна у износу од 10.000 динара. Међутим, изгледа да починиоци остају некажњени пошто је ова












