Sivić definitivno ima recept za spartak: Pazarci ponovo slavili u Subotici, majstorija Mustafe!

Hot sport 17.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Pazar korača ka opstanku! Fudbaleri Novog Pazara slavili su relativno lako protiv Spartaka u Subotici rezultatom 1:3 i tako upisali drugu pobedu na severu Srbije u kratkom vremenskom roku, jer su prethodno ovog proleća slavili protiv plavo-belih rezultatom 1:2.

View this post on Instagram A post shared by FK Novi Pazar (@fknovipazar_official) Poveli su sada gosti sa jugozapada zemlje krajem prvog dela preko Filipa Pavišića i sa prednosti otišli na odmor. Potom su domaći došli do izjednačenja sa bele tačke golom Nemanje Nikolića nakon sat vremena igre. Prednost Pazarcima vraća Ibrahim Mustafa majstorskim slalomom u 73. minutu, da bi svega pet minuta kasniej, nakon kardinalne greške odbrane domaćih konačan rezultat postavio