Stanivuković začarao mrežu Kolubare: Filipović sa dva gola za TV špice presudio Metalcu!

Hot sport 17.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Sjajni golovi u Lazarevcu! Fudbaleri Kolubare iz Lazarevca su na svom stadionu savladali Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 2:0.

Bili su zeleno-crni bolji rival, sve do isključenja fudbalera domaćih u završnici prvog dela. U nastavku je gost krenuo u potpunu ofanzivu na gol domaćih, ali Dejan Stanivuković je pokazao apsolutnu magiju i sačuvao mrežu netaknutom. View this post on Instagram A post shared by ФК Колубара / FK Kolubara (@fkkolubara.1919) Što se pogodaka tiče, oni su remek delo Miloša Filipovića, najpre je vezni fudbaler kluba iz Lazarevca doneo prednost svom timu u 33. minutu, da