Điđo, ti nisi čovek, ti si... Italijan prvo darovao Ćaleta-Caru gol na tacni, onda zaradio najbizarniji žuti karton (video)

Srbija danas 18.04.2022
Điđo, ti nisi čovek, ti si... Italijan prvo darovao Ćaleta-Caru gol na tacni, onda zaradio najbizarniji žuti karton…

Greška do greške do greške.

Fudbaleri PSŽ-a u derbiju 32. kola prvenstva Francuske pobedili su Olimpik iz Marseja 2:1 i još korak se približili osvajanju titule. Nejmar je u 12. minutu nastavio golgetersku seriju i doneo 1:0 za PSŽ. Do kraja prvog poluvremena, Marsej je krenuo znatno agresivnije ka golu rivala, a izjednačenje je doneo hrvatski internacionalac Duje Ćaleta-Car u 31. minutu nakon velike greške golmana Đanluiđija Donarume. Do kraja poluvremena Kilijan Mbape je mirno pogodio sa