Око 200.000 запослених у страним компанијама у Москви могло би да остане без посла

Данас 18.04.2022  |  ФоНет
Око 200.000 запослених у страним компанијама у Москви могло би да остане без посла
Око 200.000 запослених у страним компанијама у Москви могло би да остане без посла, изјавио је данас градоначелник руске престонице, описујући последице западних санкција Русији због инвазије на Украјину. „Према нашим проценама, око 200.000 људи је у опасности од губитка посла“, навео је градоначелник Москве Сергеј Собјанин на свом блогу, јавља Радио Слободна Евопа (РСЕ). Он је рекао да су власти прошле недеље одобриле програм вредан 41 милион долара за подршку

Повезане вести »

Московљанима прете откази

Московљанима прете откази

Вести онлине 18.04.2022
Повезане вести »

Кључне речи

Економија, најновије вести »