Bogdanović opet pogađao kada treba, Jang se „iskupio“, Atlanta smanjila

N1 Info 23.04.2022  |  Autor:Nikola Novaković

Košarkaši Atlanta Hoksa smanjili su zaostatak na 2-1 u pobedama u seriji prve runde plej-ofa u Istočnoj konferenciji – ekipa Nejta Mekmilana je u noći između petka i subote po srednjoevropskom vremenu na domaćem parketu u „Stejt farm areni“ rezultatom 111:110 u neizvesnoj završnici porazila Majami Hit.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović ponovo je preuzimao odgovornost u trenucima najvećeg pritiska – postigao je tri trojke u poslednjoj četvrtini i meč završio sa 18 poena. *Najprodavaniji dresovi u NBA: MVP Jokić veoma nisko na listi Utakmica je odložena za 45 minuta, budući da je u neprosrednoj blizini hale pronađen „sumnjiv paket“, pa su policija, obezbeđenje hale i specijalne jedinice morali da ispitaju o čemu se radi. Paket se nalazio na stepeništu blizu