Joveljić doneo pobedu galaksiju: Dejanu je samo devet minuta bilo dovoljno za pogodak! (video)

Hot sport 24.04.2022  |  HotSport

Mladi napadač je gol proslavio na tribini kod najvatrenijih navijača! Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su Nešvil rezultatom 1:0, u okviru MLS lige.

Jedini pogodak na meču delo je nekadašnjeg napadača Crvene zvezde, Dejana Joveljića. Mladi srpski golgeter nema zapaženu minutažu u timu ove sezone. Prednost u ofanzivi imaju reprezentativac Meksika, Čičarito, kao i Francuz Kevin Kabral. Joveljić je u šestom nastupu ove sezone ušao u igru u 77. minutu. Samo devet minuta na terenu bilo mu je dovoljno za gol. Dejan je pogodak proslavio na tribini, među najvatrenijim navijačima. Galaksi sada ima samo bod manje u