Kakva drama u Beogradu, Nole uzvraća udarac, da li je na pomolu preokret vredan titule?

Sportske.net 24.04.2022  |  Sportske.net

Novak Đoković uspeo je da izjednači rezultat u finalu Srbija opena, nakon izgubljenog prvog osvojio je drugi set sa 7:6 nakon taj-brejka 7:4.

Rus je prvi set osvojio rezultatom 6:2, najviše zahvaljujući dva brejka u petom i sedmom gemu. Dobro je Đoković otvorio meč, bio siguran na servisu i u polju, međutim osmi teniser sveta osvojio je devet uzastopnih poena u tri gema, dok je dva osvojio bez izgubljenog poena. U drugom setu, Srbin je zaigrao dosta bolje, uzeo je i brejk u drugom gemu, ali je izgubio servis već u narednom. Usledila je neizvesna borba, Novak je konsolidovao svoj ritern i imao priliku da