Premijer liga: Pulišić je heroj Čelsija, Klop uspeo da pomeri ‘parkiran autobus’ ispred Evertonovog gola! (video)

Hot sport 24.04.2022  |  HotSport

U okviru 34. kola Premijer lige fudbaleri Čelsija pobedili su Vest Hem na svom stadionu minimalnim rezultatom – 1:0.

U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja, obe ekipe su delovale ‘uspavano’ i apsolutno nisu uspele da opravdaju očekivanja navijača, koji su verovali da će im igrači na terenu prirediti pravi spektakl. ‘Mirno’ je bilo sve do 70. minuta, kada je viđena prva ozbiljnija šansa na meču. Tada je Andrij Jermolenko sjajno šutirao, a golman Čelsija je fenomenalnom intervencijom sačuvao svoju mrežu. Pet minuta kasnije, domaći su imali sjajnu priliku preko Vernera,