Kriminalcima prodavao odluke suda, pretio pokretanjem sudskih procesa: Sin Vesne Medenice pretio majkom, uzimao pare za presude!
Kurir 26.04.2022
![Kriminalcima prodavao odluke suda, pretio pokretanjem sudskih procesa: Sin Vesne Medenice pretio majkom, uzimao pare za…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Miloš Medenica, sin bivše predsednice Vrhovnog suda Crne Gore Vesne Medenice, koja je uhapšena 17. aprila zbog sumnje da je počinila dva krivična dela - stvaranje kriminalne organizacije i zloupotreba službenog položaja, izbegao je hapšenje jer se nalazi u Beogradu na lečenju od bolesti zavisnosti.
A spisak nedela koja mu se stavljaju na teret je duži iz dana u dan - šverc cigareta, iznuda, ucene, prebijanja, trgovina sudskim odlukama, nabavka droge... Kako je otkriveno, on je neretko pretio majkom i pokretanjem sudskih procesa, a takođe je preko Skaj aplikacije "završavao" presude brojnim kriminalcima. Obaveštavao je ljude i koji je sudija dobio koji predmet. No, krenimo redom. Miloš Medenica se sumnjiči da je još 2019. godine organizovao kriminalnu grupu