Minimalac Zvezde protiv Čuke, Ben skratio muke: Crveno-beli opet na vrhu i pored brojnih promašaja

Telegraf 27.04.2022  |  Telegraf.rs

Zanimljivo da je sudija produžio drugo poluvreme samo četiri minuta, iako se ukazivala pomoć Milanu Borjanu u dva navrata, ukupnog trajanja devet minuta

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukaričkog u okviru trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije rezultatom 1:0. Po teškom terenu i teškom vremenu crveno-beli upisali su važna tri boda. Iako su vremenski uslovi bili nepovoljni, padala je kiša od samog početka meča, Zvezda je upisala novu, 28. pobedu u sezoni za povratak na vrh. Jedini gol na meču bio je delo El Fardu Bena u 40. minutu. Pokušao je Sanogo udarcem iz velike udaljenosti, lopta je pogodila Kataija, i na